Atlas yurtdışı eğitim Kadıköy şubesi sizler için eğitim fırsatları sunuyor. Üniversiteli çoğu genç yurtdışında dil okullarına ya da üniversiteyi direkt olarak orada okumak istiyorlar. 4 yıllık üniversite mezunu öğrenciler ise yurtdışında staj yapmak istiyorlar. Atlas yurtdışı eğitim Kadıköy size bu imkanı sunuyor.

Yurtdışında staj imkanları


Atlas yurtdışı eğitim Kadıköy
ile bir yurtdışı tecrübesine sahip olmak, hiç bu kadar önemli olmamıştı. Son zamanlarda rekabetin doruklara çıktığı ve  günümüzde iş alanında fark yaratmak adına iyi bir üniversiteden mezun olmuş olmak yetersiz kalıyor. Alanınızda öne çıkabilmek için kaliteli bir eğitime sahip olmalı, en az 1 yabancı dili üst seviyede konuşabilmeli ve iş bağlantılarınızı her zaman canlı tutmalısınız. Atlas yurtdışı eğitim Kadıköy sizlere kariyerinizin her basamağında sizlere bir yardım eli uzatabiliyor olmaktan mutluluk duyar. Yurtdışı üniversite programlarımızın yanı sıra dünyanın dört bir yanına serpiştirilmiş dil okullarımız ile yabancı dilinizi garanti altına alıyor, akabinde öğrencilerimize yurtdışı staj olanağı yaratarak geleceklerini koruma altına alıyor. Hayalinizdeki ülkeyi seçin ve gerisini Atlas yurtdışı eğitim Kadıköy a bırakabilirsiniz. Gidebileceğiniz ülkeler; İngiltere, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Çin, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Güney Afrika.

Yurtdışında üniversite okumak için puan gerekli mi?


Yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrenciler için denklik konusu ülkemizde sürekli tartışma konusu yapılmaktadır. Yurtdışındaki üniversitelerde puan yoktur. Fakat gelişmiş ülkelerde de denklik belli usul ve esaslar çerçevesinde yapılmaktadır. Bu kapsamda ulusal program kazanımlarını karşılamayan programlara denklik verilmemektedir. YÖK Tanıma ve Denklik İşleri Daire Başkanlığı’nca “Diploma ve Derece Denkliğinde Gelişmeler ve Zorluklar” konulu öğrenciler için bilgilendirme broşürü hazırlandı. Buna göre, geçen yıl en fazla denklik verilen bölümler tıp doktorluğu, mimarlık, ilahiyat, eczacılık ve inşaat mühendisliği oldu. Aynı zamanda hukuk, tıp doktorluğu, işletme, inşaat mühendisliği ve mimarlık. YÖK eğitim seviyesi hakkında eksiklik tespit edilenlere, objektif kriterler çerçevesinde belirlenen zorunlu başarı şartını yerine getirmedikleri sürece denklik verilmiyor. Ayrıca tıp programlarından mezun olanlara doğrudan denklik verilmediği iddiasının da doğru olmadığını açıkladılar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir