Baygem Ön Kayıt Nasıl yapılır? Kurslar ücretsiz midir? Hangi kurslar vardır? Sorularınızı yanıtlayacağımız bu yazıda Baygem hakkında aklınızda olan her sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Bayrampaşa Belediyesinin, halkın sanat ve meslek kursu alması ve kendilerini geliştirebilmesi için ücretsiz halk kursları açmıştır. 15  – 35 yaş arası kursiyerlerin yararlanabileceği kurslarımızdan, kendisine meslek edinebilir veya hobisini geliştirebilir. Modern kurs anlayışını belirlemiş olan kurslar 3 ay periyotlarla olmakla birlikte halka tüm dersler ücretsiz olarak eğitim vermektedir.

Baygem ön kayıt için online sistem üzerinden kayıt yaptırmanız yeterlidir. http://www.baygem.org/onkayit/kayit.aspx bu linke tıklayarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Daha sonrasında kaydınız onaylandı bilgisi gelince istenilen evrakları toparlayıp Baygem’e gelmeniz gerekmektedir.

Gerekli Evraklar

Bu belgelerin istenme amacı kayıt yapıldıktan sonra sizin adınıza çıkacak kimlik için gereklidir. Baygem ön kayıt yaptırdıktan sonra bilgilerde herhangi bir yanlışlık varsa kayıt iptal edilmektedir.

Baygem Kursları Nelerdir?

Yaklaşık olarak 30 farklı branşta eğitim verilmekte olan Baygem’de sadece eğitim amaçlı dersler olmamakla birlikte aynı zamanda kültür sanat alanını kapsayan müzik, spor, dans, resim, yabancı dil vb. gibi kurslarla da halkın dinamiğine göre eğitimler vermektedir. Hem hafta içi hem de hafta sonu eğitimlerinin olması ile kursiyerlerin müsaitlik durumu da göz önüne alınmıştır.

Baygem Kursları ;

Kurslarının halkımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda açılmış olması ve yeni açılacak olan kursların da aynı amacı taşıması Baygem için önem arz etmektedir. Kurslara katılan ve hakkıyla tamamlayan kursiyerlerimize belge verilmekte ve bu belgeyi isteğiniz doğrultusunda iş başvuru formunuza ekleyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve aynı zamanda bir meslek sahibi olmak istiyorsanız Baygem’ e kayıt olup hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı kazanmak sizin elinizde.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir