Freud Üniversitesi, uzaktan online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Online eğitime dayalı sistemi ile Avrupa’nın genelinde farklı üniversitelerdeki yekin akademisyenler tarafından desteklenmektedir. Artık yeni nesil eğitim modeli olarak benimsenen online eğitim modeli ile kendi imzasını oluşturan Freud Üniversitesi, kendisini dünya ülkelerine tanıtarak eğitimde yerelden küresele yayarak öğrencilerini Avrupa Birliği Eğitim Standartlarında yetiştirmeyi amaçlayan kurumsal bir kurumdur. Uzaktan eğitim veren üniversitenin normal eğitim veren üniversitelerin diplomalarından hiçbir farkı yoktur. Sadece örgün öğretimde okuyan bireylerin okula gitme zorunluluğu vardır. Üniversitenin Avrupa Birliği ülkelerine denklik belgesi vardır fakat henüz Türkiye için belgesi yoktur.

Freud Üniversitesi’nin Geleceğe Bakışı

Üniversite bünyesine dahil tüm öğrenciler için online olarak verimli bir öğrenme, araştırma ve paylaşım ortamı yaratmak amaçlanmıştır. Freud Üniversitesi öğrencileri yerelden küresel düzeye taşıyarak akademi anlamında global etkililiğe erişmelerini sağlar. Yüksek standartta eğitim vermeyi kendisine ilke edinmiş üniversite, bireylerin tam donanımlı olmalarını sağlamak, yaratıcı ve eleştiren düşünce yapısına sahip olmak için toplumda saygın birer konuma getirir. Kazandırılan nitelikler sayesinde öğrenciler kariyer hayatlarına özgüvenli bir şekilde başlar ve aktif olarak yer edinecek konuma gelir.

Üniversite Bünyesinde Neler VarFreud Üniversitesi, ön lisans, lisans ve yüksek lisans eğitim programları bulunur. Neredeyse her bölümün dahil edildiği üniversitede kendinize uygun mutlaka bir bölüm bulacaksınız. Geniş kapsamlı eğitim sistemi ile birlikte bireylere ihtiyacı olan her imkanı sunar. Okul ücretlerinin de uygun olması ile oldukça rahat bir şekilde eğitiminize devam edebilirsiniz. Online eğitim sistemi ile aslında Freud Üniversitesi öğrencilere bir şeyler öğretse de onların kendi kendine çabalayarak öğrenmesini sağlıyor. İnternet ortamında her türlü bilgiye ulaşabilir olduğumuz şu günlerde akademisyenler öğrencilere sadece bunu başarabileceklerini öğretiyor aslında. Uzaktan eğitim ile örgün eğitim, ders içeriği ve işleyişi bakımından herhangi bir farklılığı yoktur. Sadece birisi yüz yüze eğitimin verildiği, sınıf ortamına ihtiyaç duyulduğu bir kurum iken Freud Üniversitesi kapsamında her şey online olur. Oluşturulan sınıf ortamı da web tabanlı kurulan programlar ile katılım sağlanır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir