İbu Edu Tr Mail ile hayatınızı kolaylaştıracak bir yenilik daha tabii ki Uluslararası Balkan Üniversitesinden geldi. Bu sistem sayesinde mail adresinde işlem yapabilir ve karışıklık olmadan mail atmanız gereken kişi veya kuruluşa yönlendirme sağlayabilirsiniz.

Üniversiteye yeni katılan öğrencilerin hemen mail adresleri oluşturulamayabilir. Bu zamanla çözülecek bir konu olduğu için ilk etapta okul numarası ve şifre ile öğrenciler işlem yapabilirler. Ajanda niyetinde kullanılan ve gerekli olan her şeyi kayıt altında tutabileceğiniz bir sistemi İbu Edu Tr Mail ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Birçok üniversitenin böyle bir sistem kullanma gereği duymaması ama aslında her üniversite için olması gereken bir web tabanlı site olduğunu biliyoruz. Biz her zaman yenilik yaratmaya ve eğitim dünyasına öncü olmaya devam ediyoruz. Üniversitenin öğrenci merkezli olması en büyük güç kaynağıdır. Bu sayede öğrencinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için inovaktif yapılarla öğrenci karşısına gelmektedir.

İbu Edu Tr Mail Nasıl Giriş Yapılır?

Örnek:

Kullanıcı adı : ÖĞRENCİ[email protected]

Şifre: (sadece ilk girişte okul tarafından verilen ilk şifre)

Öğrenci işleri her öğrenci için bir mail adresi ve bir şifre belirler. Bu mail adresi okulun kurumsal mail uzantısından olmaktadır. Şifre tek kullanımlıktır. Bu şifre ile giriş yapıldıktan sonra ikinci aşama şifre değişikliği işlemidir. Öğrenci kendisine ait bir şifre belirleyerek o mail tamamen ona ait olur. Eğer şifre unutulursa sistem üstünden değiştirilebilir veya öğrenci işlerinden tekrar tek kullanımlık şifre alınabilir.

Akademisyen ile veya okul işleri ile alakalı bir konu olduğunda kendisine özel olarak tanımlanmış mail adresi ile gerekli yerlerle iletişim kurabilir ve kurumsal bir mail adresi olduğu için de nitelikli ve imaj sahibi hissettirerek öğrencinin staj veya kurumsal bir yere iş başvurusunda bulunduğunda rakiplerinden farklı kılacaktır.

Özellikle ödev ve proje tesliminde oldukça rahatlık sağlayarak, her şeyin tek bir sistemde toplanması ve karmaşadan kurtularak teslimat sağlama olanağınızın olması öğrenciler için bir avantajdır. Bir üniversite için oldukça önem arz eden sistem üniversitenin önemli haberleşme araçlarından birisidir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir