İbu yabancı diller, Balkanların kalbi Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te faaliyet gösteren International Balkan University, ana dil İngilizce eğitim vermektedir. Devlet üniversitesi olmasının en büyük avantajı okul ücretlerinin oldukça uygun fiyatlı olmasıdır. Artı olarak tüm öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği sunması ile %100 burs imkanı da vermektedir. Tam donanımlı ve uluslararası alanda akademide deneyimi olan akademik kadrosu ile öğrencilere hizmet vermektedir. Yeni kampüsü ile 150’den fazla uluslararası anlaşmaları ile öğrencilere Avrupa’da eğitim imkanı sunarak bireyleri geleceğe başarılı bir şekilde hazırlamaktadır.

7 fakülte ve 40’tan fazla lisans ve lisans üstü eğitim programı ve İbu Yabancı Diller okulu ile eğitimde evrensel yaklaşımlar benimsenmiş. Üniversite, dünya barışına katkı yapan, insani yükümlülüklerinin farkında olan ve gelişmekte olan küresel dünyanın zorlu ortamında bilgi birikimine sahip, tecrübeli, rekabetçi yapıda geleceğin liderlerini yetiştirmeyi kendine hedef belirlemiştir.

İbu’da Eğitim Almak

Ibu eğitim dili İngilizce’dir. Uluslararası alanda geçerli olan belgeye sahip olan üniversiteye kaydolduğunuzda eğer kendinizi yetersiz hissediyorsanız direkt İbu Yabancı Diller hazırlık sınıfına gidebilirsiniz. İngilizce sınavına girdikten sonra yeterlilik seviyeniz okulun seviyesine uygunsa direkt olarak lisans hayatınıza başlayabilirsiniz. Hazırlık sınıfı bittikten sonra yapılacak olan sınavda yetersiz değerlendirilen öğrenci tekrar hazırlık okumak durumunda kalacaktır. Bunun sebebi ise lisans hayatı boyunca okul dili İngilizce olacağı için derslerden geri kalmadan ya da iletişim konusunda sıkıntı yaşamadan üniversiteyi bitirmektir.

Kaliteli Eğitimin Adresi İbu’dan Geçer!

Üniversitede İngilizce eğitim dışında ayrıca öğrenciler için Erasmus ve Mevlana öğrenci değişim programları da mevcuttur. Her yıl onlarca öğrenci katılır ve dünyanın birçok farklı ülkesine değişim öğrencisi olarak gider ve orada belirlenen süre boyunca eğitim alır. Aynı anda farklı ülkelerden öğrenciler gelerek okulda kültürel çeşitlilik oluşur. Öğrenci Avrupa’ya gidebilmek için yeterli seviyede İngilizce bilme şartı vardır. Bunun için İbu Yabancı Diller eğitim alması bu noktada oldukça önemlidir. Ülkenin konumu, okulun sunduğu eğitim imkanları ile birleşince lisans eğitimi boyunca bir öğrenci 3 – 4 yabancı dil bilerek mezun olabilir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir