International Balkan University, eğitim ve öğretim hayatında yeni kampüsünde öğrencileri ağırlıyor. Tamamen öğrenci merkez odaklı eğitim sistemine sahip olan üniversite, gençlerin ruhundan ve dilinden çok iyi anlıyor ve eğitim programları ile kültürel etkinliklerini onların istediği hayata göre hazırlıyor. Birçok anlamda yeniliğe ve modernizme kapıları hep açık olan International Balkan University her gün kendini geliştirecek tasarılar hazırlayarak daha iyiye gitmek için çabalıyor. Her öğrencinin geleceğin aydını olduğuna inanan üniversite hepsinin nitelikli ve potansiyelli bireyler olarak mezun olmasını istiyor.

Geleceğin Aydınları International Balkan University’de buluşuyor!

International Balkan University, hem yurtiçi hem de yurtdışından fazla sayıda öğrenci kabul ederek uluslararası bir üniversite olduğunu vurgulamak istiyor. Kültürel çeşitliliğin öneminin hepimiz farkındayız. Üniversite vaad ettiği imkanlar sayesinde her öğrencinin çok sayıda yabancı arkadaşı oluyor. Bu durum öğrencinin yeni dil, yeni kültür, yeni tarz tanıması ve hayata farklı pencereden bakmayı öğrenmesini sağlıyor. Atasözlerinden; her insan bir lisan demiş atalarımız. Makedonya’nın başkenti Üsküp’te de bu çeşitlilik fazlaca olduğu için öğrenci ana dili seviyesinde İngilizce konuşuyor ve lisans veya lisansüstü eğitim hayatı süresince de yerel dili öğrenme fırsatına erişiyor. Ayrıca birçok sayıda konferans, sempozyum, seminer, konserler ve daha sayısızca etkinliği üniversiteye getirerek öğrencilerin ufkunu açmak ve yeni deneyimler kazandırmak için adım atıyor.

International Balkan University’de Hayat Var

Her gencin üniversiteye başlamadan önce hem hayalleri hem de önyargıları vardır. Hayalini kurduğunuz her şeyin daha fazlasını görmek isteyen öğrencilerimiz için International Balkan University’de hayat var. Gelecekte kariyer hayatında başarılı birey olmak isteyen öğrenciler lise masalarında üniversite araştırması yapmaya başlarlar. Geleceğine yatırım yapmak isteyen tüm öğrenciler için okul sınırsız imkanlar sunuyor. ÖSYM ile tercih yapıp gelen öğrenci ve sınava girmeyi reddeden veya istediği puanı alamadığı için hayallerinden vazgeçmiş bir öğrenci için hayat burada başlıyor. International Balkan University, eğitim programları ile tam donanımlı, kendinden emin ve mesleğine hakim bireyler yetiştirmek için sizinle beraber eğitim hayatınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir