Makedonya İngilizcesi eğitimi sayesinde Balkanlar bölgesi son yıllarda eğitim konusunda dünya marka üniversitelerle yarışacak seviyeye yükselmesi ile verilen eğitimlerle kalitesini herkese kanıtlamıştır. Balkan üniversitelerinin birçoğu eğitim standartlarını yükselterek Avrupa eğitim seviyesine ulaştı. Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin hem Avrupa Birliğinde hem de Türkiye’de tanınırlığının olması öğrenciler için büyük avantaj sağladı. Birçok uluslararası alanda akademik deneyimi olan eğitmenleri bünyelerine dahil etmeleri sonucu Balkanlarda ve Avrupa’da fark atarak öne geçti.

Eğitim kalitesiyle öğrencilerin bilgi birikimlerini dolduran üniversite verdiği eğitim Makedonya İngilizcesi sayesinde, herkesin ikinci yabancı dile sahip olmasını sağladı. Üniversitenin ana eğitim dili %100 İngilizcedir. Seçmeli olarak farklı dil seçenekleri de bulunan üniversiteden yabancı dili çok iyi bir seviyede öğrenmiş bir şekilde mezun olursunuz. Bu durum da hem sosyal hayatta hem de iş hayatında sizi rakiplerinizden öne çıkararak insan kaynaklarından tam not almanızı sağlayacaktır. Eğer yurtdışında eğitim almak istiyor ve kaliteli üniversitede okumak istiyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi sizin için doğru konum olacaktır.

2014 yılından itibaren ÖSYM’nin tercih kılavuzunda yer alması ile YÖK denkliğine sahip tek üniversite olan ve Makedonya İngilizcesi eğitimi vererek öğrenciyi rakiplerinden ileri adım attıran Uluslararası Balkan Üniversitesi masrafsız ve ekonomik bir üniversitedir. Birçok vakıf üniversitesine göre çok uygun eğitim ücretleri olan ve bursluluk imkanları sayesinde öğrenciye %100’e varan burs sağlayan okulda eğitim görmek her birey için gelecek hayatının şansıdır.

Makedonya İncisi Uluslararası Balkan Üniversitesi

İngilizce eğitim verilen yüksek öğretim kurumu sayesinde diğer üniversitelerden farklı bir noktada ayrılmıştır. Yıllardır yabancı dil eğitimi görmemize rağmen birçok noktada tıkanma yaşamamız tam öğrenememe kaynaklıdır. Bu üniversite bu kalıpları yıkarak öğrencinin hangi ülkeye giderse gitsin dil konusunda zorluk yaşamayacağını garanti edecek kadar kaliteli ve kendine güvenen bir yapısı vardır. Dilim yok yurtdışını nasıl kazanayım diye düşünmenize gerek yok. Üniversitenin hazırlık sınıfı var! Okula kayıt yaptırdığınızda gireceğiniz dil yeterlilik sınavında geçerli puan alamamanız doğrultusunda bir yıl hazırlık eğitim görerek lisans hayatınıza hazırlanabilir ve İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.  

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir