Makedonya Üsküp Üniversiteleri, eğitim dünyasının üstlerinde yer alan ve uluslararası alanda deneyim kazanmış akademi personeline sahip üniversitelerdir. Bilinçli ve vizyon sahibi bireyleri hayata hazırlama anlamında oldukça başarılı olan ve öğrenci merkezli tutumu ile her zaman öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre okulda programlar hazırlayan Makedonya Üsküp Üniversiteleri, bilim, teknoloji, sağlık, eğitim, kültürel aktiviteler ve sosyal yaşantıda refahı sağlamak için aksiyon alırlar. Bunun en temel sebebi, öğrencilerin alacağı eğitimi en iyi seviyede almaları ve kariyer hayatlarına ne istediklerini bilen bireyler olarak başlamasıdır.

Yurtdışında okumak oldukça zor ve maliyetli bir durumdur. Bu durumu en hafife indirgeyerek uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim veren üniversiteler, Avrupa eğitim standartları ile kıyaslanamayacak kadar aynı seviyeye sahiptir. Ayrıca hem Türkiye hem de Avrupa Birliğinde geçerli olan denklik belgeleri sayesinde öğrenci hangi ülkeye giderse gitsin zorluk yaşamayacaktır.

Kurumsal değerlere sahip çıkan, eleştirel ve özgün düşüncede, yerelde tarih kokan ama geleceğe ışık olan Makedonya Üsküp Üniversiteleri, bireylerin sosyal ve kültürel formlarda özgüveni ile tamamlayacağı eğitimi kariyer hayatlarında büyük başarı getirecektir. Evrensel düşüncelere sahip bireyler, verilen eğitim ile bilim, sanat ve teknolojide kendini kanıtlayacak kadar donanımlı ve uzmanlaşmış olarak mezun olmaları okulların temel hedef aldığı ilkelerden birisidir.

Öğrenci Merkezli Üniversite!

Makedonya Üsküp Üniversitelerinin vizyonu, eğitimde öncü konumuna gelmek ve geleceği şekillendiren bir üniversite olmaktır. Eğitim deneyimini yaşama imkanı bulan öğrenciler için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları benimseyerek bilimsel anlamda onları geleceğe hazırlayarak katkıda bulunmak öğrenci merkezli üniversite olmanın alt yapısıdır. Farklılığa saygılı ve açık olan üniversite, çok kültürlü yapısı sayesinde öğrencilerin birçok milletten arkadaş edinme imkanı sağlar. Bu durum öğrencilerin hem sosyal anlamda hem de yabancı dil anlamında geliştirerek dünya görüşlerini açmayı sağlar. Üniversite, sadece eğitim alan öğrenciler için değil mezun olan öğrencilerle de bağını güçlü ve iletişimini sürekli kılarak geçmişi bırakmıyor geleceğe daha nitelikli bakıyor. 

Üniversite, gelişmekte olan dünyanın zorlu koşullarına dimdik ayakta duran bireyler yetiştirerek geleceğe hazırlamaktadır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir