Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ekşi, bu isim Çanakkale’nin, İstiklal Marşı’nın ismidir. Bu isim gerçeğin, ateşin, ışığın ismidir. Bu isim topraklarımız uğruna canını dişine takıp cepheye giden evlatlarımıza seslenen cesur yüreğin sesidir.  Bu isim bu yüzden üniversiteye verilmiştir. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ekşi, Batı Akdeniz taraflarında küçük bir şehrin sıcaklığı, samimiyeti, paylaşımcı halkın arasına kurulmuş köklü bir üniversitedir. Şehrin can damarı olan, eğitim hayatınıza yön vererek geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olacak üniversitenin 11 fakültesi, 13 meslek yüksek okulu, 4 enstitü ve 6 adet de yüksek okul bünyesinde mevcuttur.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne Kapılarınızı Açmaya Hazır Mısınız?

Günümüz koşullarında çağın gerektirdiği bilimsel yeterliliklere sahip, ulusalda köklü evrensel değerlere ulaşmak için çabalayan, yaratıcı ve eleştirel olmak üzere özgür düşünce yapısına sahip ve özgürlükçü, etik kurallara önem veren, dinamik, araştırmacı, girişimci, sanat ve spor dallarına meraklı bireyler yetiştirme ve geliştirmek en büyük tutkumuz. Her zaman öğrenci merkezli olarak, onların mutlu ve verimli eğitim alabilmeleri için çok çalışıyoruz. Bölgeye ve ülkeye ışık tutmak ve katkı sağlamak amacı ile yenilikçi bir üniversite olmak için adım adım ileri gitmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ekşi, doğru bir üniversitede okumak istiyorsanız iyice araştırma yapmalısınız. Bu noktada öncelikle okulun eğitimini, akademi kadrosunu, aldığı başarıları, mezunları, mezunların kariyer hayatını hepsini inceleyerek bir süzgeçten geçirip iyice ölçmelisiniz. Böylelikle üniversitenin eğitim kalitesini rahatlıkla anlayabilir ve tercih edebilirsiniz.

Ayrıcalık Dolu Bir Dünyaya Merhaba Deyin!

Eğitimden ve kaliteden asla taviz vermeyen, her zaman öğrenci merkezli canlı bir üniversite olarak eğitim faaliyetlerine kurulduğu günden bugünlere ara vermeden devam etmiş ve gelecekte de edecektir. Eğitimin yanında aynı zamanda kültürel etkinliklere de oldukça önem veren üniversitedir.

Okulun eğitim programlarının yanında ayrıca Erasmus öğrenci değişim programı olması da öğrenciler için oldukça avantajlı bir durumdur. Bunun sebebi, farklı kültür tanımak, yurtdışında eğitim almak, bu bağlamda genel kültür kazanmak normal şartlarda oldukça zordur. Fakat Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile artık bu mümkün!

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir