Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilikleri herkesin bildiği gibiKıbrıs’ taüniversite okumak için her yıl binlerce öğrenci başvuru yapmaktadır. UKÜ de başvuru yapan öğrencilerin mağduriyet yaşamadan başvuru aşamalarının sağlıklı bir şekilde ilerlemesi ve Üniversite hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlamak adına Türkiye’ de temsilcilikler açmaktadır.

Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilikleri öğrencilerin Kıbrıs’ ın en güzel kampüsüne sahip olan üniversitesinde eğitim alması ve başarılı bir iş yaşamına atılmasını sağlamaktadır. Üniversite adaylarına, ailelere, lise ve dengi eğitim kurumlarına üniversite bünyesinde bulunan programlara, burs, eğitim hizmetleri hakkında bilgi vermek ve UKÜ’ nün size sağladığı sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel imkanları kapsamlı bir şekilde tanıtmak amacı ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilik Türkiye’ nin 81 ilinde sizlerin hizmetine sunuyor. Bütün bu çalışmalar sonrası üniversite adaylarının UKÜ’ yü tercih ederek kayıt yapmaları aşamasına kadar sizlere destek oluyor.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilikleri ve Sağladıkları Hizmetler

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilikleri Türkiye’ nin genelindeve 81 ilinde faaliyet veren temsilcilikler bölge ve ofisleri koordine ederek, yüksek öğretim öğrenci adaylarının yaşadıkları şehirde en sağlıklı şekilde UKÜ hakkında doğru ve güvenilir bilgi almalarını sağlamaktır.

Aday öğrenciler için bilgi hattı, online destek hattı, e-posta, sosyal medya gibi iletişim kanalları ile doğrudan temasa geçen adaylar, velileri bilgilendirmektedir. Üniversite adaylarının bilinçli tercih yapmalarına katkı sağlamak, meslek seçimleri ve kariyer olanakları hakkında bilgi vermektedir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkiye Temsilcilikleri ve UKÜ Avantajları

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’ nde eğitim görerek iş yaşantınızda bir adım önde olmaya ne dersiniz. Kıbrıs’ ın en muhteşem kampüsü, etkinlikleri, akademik kadrosu sayesinde eğitim hayatınız bittikten sonra bile Kıbrıs’ tan ayrılmak istemeyeceksiniz. Uygun olan yaşam maliyetleri, kültürel çeşitliliği, dünyanın en misafirperver ülkelerinden birinde eğitim görme fırsatını kaçırmayın.

Kıbrıs’ ta eğitim gördüğünüz süre boyunca ne yemek yerim diye de düşünmenize gerek yok mükemmel Akdeniz mutfağı sayesinde sağlıklı ve lezzetli yemekler yiyebilir. Kendinizi adeta anne eli değmiş yemekleri yerken bulabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir