Üsküp Üniversitesi eğitimin ciddiyetini kavramış, nitelikli bireyler yetiştiren, uluslararası alanda deneyimli eğitim kadrosuna sahip olan, kaliteli ve dinamik bir üniversitedir. Üniversite hayatı, kariyer basamağının ilk adımıdır ve öğrencilerin eğitim süreçlerinin sonuna kadar her fırsatı değerlendirmesine imkan sağlayan yapıdadır. Üsküp Üniversitesi öğrenci memnuniyetine çok önem veren bir üniversitedir. Eğitim, sektör ve sosyal anlamda her zaman öğrencinin nabzına göre şekillenir. Üniversitenin en temel amacı bireylerin donanımlı ve uzmanlaşmış bir şekilde mezun olmasını sağlamaktır. Bu yüzden vakıf üniversitesi olmasına rağmen okul ücretleri oldukça uygun, burs imkanları var ve eğitim dili %100 İngilizcedir.

Kaliteli Eğitimin Anahtarı Kaliteli Üniversitedir

Kaliteli, güven verici ve yüksek standartlara sahip olan Üsküp Üniversitesi , Balkanların kalbidir. Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin her türlü zorlu koşuldan geçmesi gerekirken üniversite her türlü zorluğu ortadan kaldırarak eğitime odaklanmış ve kaliteli eğitim almak isteyen her öğrenciye kapılarını açmıştır. Sınavda dilediği puanı alamayan öğrenci veya istediği üniversiteyi, bölümü kazanamayan öğrenci için hayallerinden geçen her şeyi gerçekleştirmek isteyen ve geleceğin aydınları olan bireyleri eğitimle sıkı sıkı sararak onları kariyer hayatlarına hazırlar. Öğrenci Üsküp Üniversitesi’nde dilediği eğitim programına katılabilir hatta çift ana dal yaparak çift lisans diplomasına da sahip olabilir. Kendini geliştirmek isteyen her birey için üniversite bir anahtar konumundadır. %100 İngilizce eğitim ile evrensel dilini ana dili gibi konuşacak, öğrenci değişim programına katılması dahilinde Avrupa’da eğitim alma hakkı kazanacaktır. Üniversitenin öğrenci çeşitliliğinin fazla olması da öğrencilerin ufkunu açar ve hayata farklı bir pencereden bakmasını sağlar.

YÖK Denkliği Veren İlk ve Tek Okul

Üsküp Üniversitesi Balkanlarda ilk ve tek Türk okulu olmanın gururunu taşıyor aynı zamanda YÖK Denkliği vererek Türkiye’de hayatını devam ettirmek isteyen öğrencilerine de ayrıca kolaylık sağlıyor. ÖSYM kılavuzunda yer alan üniversite, tüm fakülte ve bölümlerine tanımladığı YÖK denkliği sayesinde öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Bu denklik hem Avrupa Birliğinde hem de Türkiye’de geçerli olduğu için öğrencilerin kariyer hayatlarında da fırsatlar dünyasının kapıları geniş yelpazede açılır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir