Uluslararası Balkan Üniversitesi hakkında sormak ve öğrenmek istediğiniz ne varsa www.ibu.edu.tr adresine girip aradığınız her bilgiye ulaşabilirsiniz. Web sitelerine giren her ziyaretçiyi memnun edecek seviyede bilgi paylaşımı yapan üniversite, sitesini sürekli güncel ve aktif tutarak bilgileri aktarır.

www.ibu.edu.tr sitesinin en çok ziyaretçi kitlesi lise öğrencileridir. Artık kariyer hayatları için kendilerine en donanımlı üniversiteyi tercih ederek kendilerini geliştirmek istiyorlar. Gün geçtikçe artış gösteren ÖSYM puanlarından kaynaklı bireyler istedikleri üniversiteye veya bölümlere puan tutturamadığı için giremiyor ve istemeyerek farklı tercihler yapmak zorunda kalıyor. Uluslararası Balkan Üniversitesi bu kalıpları yıkarak sadece lise diploması ile öğrencilere kayıt imkanı sunmaktadır. Puanla gelmek isteyen adayların ÖSYM kılavuzundaki listeden tercih yaparak gelebilir. Özellikle Türk gençlerimiz bu açıdan çok şanslı. Yurtdışında okumak isteyip de maddi veya manevi zorluklardan dolayı hayallerini gerçekleştiremeyen bireyler için büyük fırsat kapısı olan üniversite, eğitim almak isteyen her bireye birçok alternatif imkanlar sunmaktadır.

Makedonya’da Eğitim Dünyası

Balkan üniversiteleri hem Türkiye hem de Avrupa için yeri ayrıdır. Eğitim kalitesi tartışılmaz derecede iyi olan ve akademik kadrosunun uluslararası alanda tecrübe sahibi olmuş, sosyo – kültürel açıdan tam donanımlı akademisyenleri bünyelerine dahil ederek öğrenciyi hayata hazırlayarak başarılı olmaları için çaba sarf ederler.

Yurtdışında eğitim denilince akla ucu bucaksız düşünceler geliyor. Bu olayların detaylarını öğrenmek için www.ibu.edu.tr sitesine girerek aklınızdaki tüm soruların cevaplarına, ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece eğitim değil Makedonya ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz. Nerede kalınır, ne yenir ve ne içilir, ortalama fiyatlar nelerdir, Makedonya’da gezilecek yerler ve okulla ilgili tüm bilgilere www.ibu.edu.tr adresinde bulabilirsiniz.

Bu site sayesinde eğitim için gelmek isteyen öğrenciler ve gelecek öğrenciler için çok ender olan bilgilere tek adreste ulaşabilirler. Böylece Makedonya veya üniversite hakkında merak ettikleri ne varsa tek kalemde öğrenip zihninde mukayese edebilir.

İyi bir eğitim almak isteyen öğrenciler için büyük avantajlara sahip olan Uluslararası Balkan Üniversitesi, sizlere aydınlık bir gelecek için sunduğu her imkanı web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir