Puan ve sınav stresi olmadan sadece bir lise diploması ile yurtdışında bir üniversitede, hem de Balkanların en önemli üniversitesi olan Aibu üniversitesinde okumak istemez misiniz? Cevabınız evet ise o zaman yazımızı okumaya devam edin.

Aibu son yıllarda hem bünyesini ve yapısını hem de bulunduğu coğrafyayı birçok noktadan canlandıran ve güçlendiren bir eğitim kurumu olmuştur. Makedonya her zaman, her yaştan bireyin eğitim hayatına önem vermiştir falan Aibu öğrencileri ile bire bir ilgilenen ve onların ihtiyaç ve isteklerine göre kendi nabzını ayarlayan bir üniversitedir. Bu açıdan öğrenciler daha fazla okulu sevmekte ve eğitime daha canlı bir şekilde katılmak istemektedirler.

Yurtdışında okumak neredeyse her bireyin hayali olmasına rağmen birçok birey bu hayali belirli sebeplerden dolayı geliştiremiyor. Puansız ve sınavsız bir dünya üniversitesinde çok uygun fiyata okuma fırsatı var desek? Evet kesinlikle doğru! Hem de eğitim ana dili %100 İngilizce. Ayrıca öğrencilere tanınan %100’e varan burs imkanı da uygun fiyatlı olan okulu tamamen masrafsız yapma hakkını sana veriyor.

Aibu’da Eğitim Nasıldır?

Doğru üniversite kararı vermek istiyorsanız gideceğiniz okulu iyice araştırmış olmanız gerekmektedir. Özellikle yurtdışında bir eğitim almak istiyorsanız bu araştırma süreci iyice derinlemesine analize dönecektir. Bu noktada öncelikle okulun eğitimini, akademi kadrosunu, aldığı başarıları, mezunları, mezunların kariyer hayatını hepsini inceleyerek bir süzgeçten geçirip iyice ölçmelisiniz. Balkanların Türk kültürüne en yakın tarihi geçmişe sahip ve hala medeniyet anlayışının bu yönde olduğu bir ülke olan Makedonya, yurtdışında okuyor hissini vermeden, kendinizi yabancı hissetmeden adapte olursunuz. %100 İngilizce eğitim veren üniversite hem teori hem de pratikte fark yaratan bir üniversitedir. Lisans hayatında size dört dörtlük bir eğitimin yanında aynı oranda kişisel gelişim rehberliği de sunarak sizi 360 olarak hayata hazırlayan uluslararası alanda akademik başarılar elde etmiş eğitmenlerden ders alacaksınız.

Eğitimden asla taviz vermeyen, kaliteden asla şaşmayan ve her zaman öğrenci merkezli canlı bir üniversite olarak eğitim faaliyetine bugüne kadar devam etmiştir, bugünden sonra da devam edecektir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir