Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşi sözlükte en çok adı geçen ve yazılara konu olan çiçeği burnunda olan devlet üniversitesidir. Ankara’ da kurulan altıncı devlet üniversitesidir. Üniversite 5 fakülte ve 5 enstitü ile öğrencilere kapılarını açmıştır. Yeni kurulmuş olmasından dolayı sözlükte aldığı olumlu yorumlar sayesinde dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Şu an okulda eğitim gören öğrencileri daha nitelikli yetiştirmek için çaba gösteren üniversite konumu ve kampüsü sayesinde tercihlerde ilk sırada yer alıyor. Üniversitenin konumu sayesinde alakalı ya da alakasız dilediğiniz yere tek bir araç ile gidebilir, yurdunuz ya da konaklamak istediğiniz herhangi bir yerden seçip çok kolay bir şekilde okulunuza ulaşabiliyorsunuz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşide bahsedildiği gibi bir kampüsü bulunmuyor yani bir kampüs yaşantısı da bulunmuyor. Fakat tarih kokan harika bir yapı okulun bünyesinde bulunuyor. Binayı gezdiğiniz zaman adeta tarih yolculuğuna çıktığınızı hayal edebilirsiniz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşi Öğrenci Yorumları

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşi öğrenci yorumlarına göz attığınız zaman iyi ki bu üniversiteyi seçtim diyorsunuz. Üniversite yemekleri Ankara’ da bulunan üniversiteler arasında en uygun fiyata sahiptir. Yemek çeşitleri üniversite yemeklerine oranla daha lezzetli ve çeşitlidir. Ayrıca açık büfe meze bölümünün bulunduğu yemekhanede dilediğiniz kadar meze alma şansınız bulunuyor. Öğrencilerini düşünen üniversite yönetimi sabahları ücretsiz olarak çorba dağıtımı yapmaktadır.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşi Eğitim Kalitesi

Gelin biraz da eğitim ile ilgili bilgilere yer verelim. Okulun en güzel taraflarından biri de verdiği eğitimin çok kaliteli olmasıdır. Sınıf mevcudu çok kalabalık değil ve hocaların sayısı fazla olduğundan dolayı birden fazla farklı hocalardan eğitim alma olanağınız bulunuyor. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekşide bahsedildiği üzere ana dili İngilizce olan birden fazla hoca bulunmaktadır. Bu durum devlet üniversitelerinde pek karşılaşılan bir durum değildir.

Üniversitenin yurt dışı olanakları ise gayet geniştir. Erasmus, Farabi, Mevlâna programları bulunmaktadır. Üniversite yaklaşık 12 farklı ülke ile anlaşmalı olarak öğrencilerini Erasmus programı ile yurt dışına göndermektedir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir