İbu Sosyal Bilimler Enstititüsü bünyesinde yer alan İletişim Fakültesi ve Hukuk Fakültesi girmektedir. Evrensel değerde bilgi üretmek ve bu bilgiyi kalıcı hale getirmenin tek yolu kaliteli bir eğitimden geçer. Öğrencileri teknolojik dünyada hızla ilerleyen ve çağı yakalamak için gelişmiş ekipmanlarla ve imkanlarla sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunarak amacımız misyon yaratmaktır. İletişim ve Hukuk birbirini destekleyen çok farklı iki bilim dalıdır.

İbu Sosyal Bilimler Enstititüsü, Türkiye’de ilk sıralarda ve Avrupa’nın saygın enstitüleri arasında yer almaktadır. Üniversitenin en temelinde yatan değer, güçlü üniversite güçlü öğrenciler ilkesini benimseyerek öğrenci mezun olduktan sonra güçlü üniversite güçlü mezunlar olarak ilkemize devam etmekteyiz. Bunun en güzel nedenlerinden biri de iş dünyası ile işbirliğimizin olduğu ve öğrencilerimiz için her türlü imkanı yaratmaktan asla çekinmeyen bir üniversite olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz.

Akademi profesyonellerinin ile öğrencilerin üniversite ile vizyonları özdeşleşerek kurumsal yapıda hayatlarına devam etmesini sağlamaktır.

İbu Sosyal Bilimler Enstititüsü Kalitesi ve Eğitim İlkesi

Üniversitenin temel değerlerinden ayrılmadan ilkelere bağlı kalarak evrensel değerinde bilgi üretimi yaparak ve aktiviteleri öğrenci merkezli konumlandırarak var olan bilgileri en yaratıcı biçimde öğrencilere geri sunmaktayız. İbu Sosyal Bilimler Enstititüsü yalnızda eğitimde iyi bireyler değil aynı zamanda sosyal yaşantıda da kaliteli bireyler yetişmesini hedeflemektedir. Akademi yapısı öğrencinin İletişim ve Hukuk anlamında her konuda kendini geliştirmesi için çaba sarf eder. Bu tarz mesleklerin sadece kurum içinde değil aynı zamanda kurum dışında da kendisini göstermesi beklenen  mesleklerdir.

Enstitü, öğrenci haklarına ve isteklerine saygılıdır. Gerçek ve kaliteli bir hizmet sunarak yönetim ilkelerini oturtmayı ve öğrencinin rahat hissetmesini sağlamaktadır.

Türkiye ve Avrupa eğitim standartları ile yarışılmayacak kadar aynı olan ve kaliteden ödün vermeden eğitim hayatını devam ettiren üniversitenin en temel amacı 360 tam donanımlı öğrenciler yetiştirmek ve kariyer hayatlarına güzel başlangıç yapmalarını sağlamaktır. Mezun olduktan sonra da iletişim kesmeyerek öğrencilerin sırtlarından ellerini çekmeyen üniversite her daim sonsuz destek sağlayarak bireyin hayatında kalmayı hedefliyor.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir