Antalya Uluslararası Üniversitesi Bölümleri okuyan öğrencilerin iş bulma konusunda asla endişelenmeyecekleri bir vakıf üniversitesidir. Açıldığı ilk yıldan itibaren %35 oranlarında uluslararası öğrenci portföyüne sahip olan üniversite çok renkli, çok uluslu bir üniversitedir. Gençlere aynı kampüste buluşma ve etkinliklere katılma fırsatı sunan Antalya Uluslararası Üniversitesinde okumak size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Şu an halen okulda okuyan ve yeni gelen öğrencileri daha nitelikli yetiştirmek için büyük emek harcayan üniversite konumu ve harika eğlencelere ve sohbetlere ev sahipliği yapan kampüsü sayesinde tercih listesinin ilk sıralarında yer almaktadır. Merkez kampüsümüzde bir rektörlük, bir fakülte binası ve 1 adet yurt binası ile şehir yerleşkesi içinde hazırlık bölümü ve yüksek lisans ile hizmet veriyoruz. Kız yurdumuz fakülte içinde bulunmaktadır. Erkek yurdu ise üniversitemizin bulunduğu Döşemealtı ilçesinde yer almaktadır. 

Antalya Uluslararası Üniversitesi Bölümleri ve Konumu

Antalya Uluslararası Üniversitesi Bölümleri yer alan fakülteler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik- Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Turizm Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Yabancı Diller Yüksek Okulu olmak üzere çok geniş bölümlerin yer aldığı üniversitemiz gençlerin buluşma adreslerinden biridir.

Antalya Uluslararası Üniversitesinde 4 adet yüksekokul bulunmaktadır. Bunlar Sivil Havacılık, Yabancı Diller, Adalet meslek yüksekokulu ve Meslek yüksek okuludur. Aynı zamanda 2 adet enstitü bulunur bunlar ise Sosyal bilimler, Fen bilimleridir. Üniversiteye ulaşım ise özel servisler ya da toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Eğitim dili İngilizcedir. Üniversitemiz bünyesinde 83 farklı ülkeden gelen ve eğitim gören öğrencilerimiz bulunmaktadır.

Yeni kurulan üniversitemiz ilk mezunlarını 2017 yılında vermiştir. İş yaşantılarına üniversitemizde okumuş olmanın avantajları ile başlayan öğrencilerimiz mezun olduktan kısa bir süre sonra ya da halen okumaya devam ederken iş yaşamına adım atmışlardır.

Antalya Uluslararası Üniversitesi Bölümleri ve Akademisyenler

Antalya Uluslararası Üniversitesi sizin eğitiminiz ile ilgilenen akademisyenlerimiz en çok atıf alanlar listesinde yer almaktadır. Akademisyenlerimiz oldukça tecrübeli ve iyi eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir