Balkan Üniversitesi Nerede soruları en sık sorulardan bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere üniversite, Balkanların kalbinde Makedonya’nın başkenti olan Üsküp’te 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem’dir. Bu üniversite derin ve engin eğitim öngörüleriyle kurulmuş olup geleceğin liderlerini yetiştirmektedir. Balkan Üniversitesi, Balkanlara umut aşılayan bir konumda bulunan ve her bireye eşit imkanlar doğrultusunda kaliteli eğitim verme amacı güden bir vakıf üniversitesidir. Günümüzde Türkiye ve yurtdışı vakıf üniversitelerini karşılaştırdığımızda maliyeti epey göz korkutucu olabiliyor. Halbuki Balkan Üniversitesi hem düşük okul ücretine sahip hem de %100 burs imkanı sağlıyor.

Balkan Üniversitesi nerede denildiğinde ilk akla gelen ülke elbette ki Makedonya oluyor. Balkanların tam içine yerleşmiş ve tüm Balkanlarda hatta Türkiye’den bile öteye temsil ettiği vizyonu, niteliği ve kaliteli eğitimi ile Avrupa eğitim standartlarıyla aynı pozisyona gelmiştir. Her öğrencinin yurtdışı okuma hayalini gerçekleştirmeye imkan sağlayan üniversite, Balkanlardaki en kaliteli eğitimi vermektedir. Dünya çapında marka üniversitelerden biri olma yolunda ilerleyen ve geleceğe aydın bireyler yetiştirme amacı güden bir üniversitede eğitim almak herkesin hakkıdır.

Peki, Balkan Üniversitesi Nerede? Eğitimi Nasıl? Yurtdışında Üniversite Nasıl Okunur?

Balkan Üniversitesi Nerede? Makedonya’nın incisi, tarihin başkenti, Balkanlarda eğitimin doğduğu yerde, Üsküp’tedir.  ÖSYM tercih kılavuzunda yer alan, %100 İngilizce eğitim diline sahip ve YÖK denkliği olan üniversite, 7 fakülte ve 40’tan fazla bölümü vardır. Uluslararası alanda deneyim kazanmış tam donanımlı ve akademik başarılara sahip eğitmen kadrosundan alacağınız eğitim, sizi sadece akademik anlamda başarıya taşımakla kalmayacak aynı zamanda sosyal yaşantınızda izler bırakacak dokunuşlar da olacaktır. İyi eğitmenlerden alınan kaliteli eğitim, bireyin her anlamda ufkunu ve dünya görüşünü genişletir. Üniversitenin de en temel amacı nitelikli ve vizyon sahibi bireyler yetiştirmektir. Yurtdışında üniversite okumak deyince hemen akla ilk gelen düşünce okul ücretleridir. Halbuki tahmin edilenden çok çok uygun fiyatlı olup aynı zamanda burs kazanma hakkı da tanıması üniversitenin öğrencilere sağladığı en büyük ayrıcalıklardan yalnızca bir tanesidir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir