campus online ekşi , Türkiye’deki 30’dan fazla üniversite ile yapmış olduğu resmi anlaşma ile sertifikalı online eğitimlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluştur. Online eğitim serüveni, Avrupa Birliği projesi ile 2011 yılında hayata geçirildi. Öğrenmeye heves tutmuş her bireye destek olmak amaçlı çıktığımız bu yolda 10 yılı geride bırakarak birçok insanın hayatına ışık olduk. En büyük hedefimiz, bireylere yaşam boyu öğrenme süreçlerinde katkıda bulunmak. Bunun için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni çağ dinamiklerine ayak uyduruyoruz.

Geleceğin Eğitim Platformu

Üniversitelerin ilgili kurumları ile anlaşmalar yaparak profesyonel bağlamda gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim sistemi ile sağlıyoruz. Sizlere, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlanma şansı sunmakla birlikte, kaliteli ve onaylanmış eğitim ile hayat boyu kullanabileceğiniz geçerliliği olan sertifikalı eğitim hizmeti sağlıyoruz. Öğrenme denilen olgunun hayat boyu bitmemesi en büyük tutkumuz. campus online ekşi olarak her zaman yenilenerek sizlerle buluşuyoruz.

Campus Online Katılımcılara Sağladığı Avantajlar

Campus online ekşi sayesinde dilediğiniz ve kendinizde motivasyon bulduğunuz anda eğitim programlarımıza dahil olabilir ve kendinize meslek edinebilirsiniz. Kültürel anlamda da oldukça gelişim gösterebileceğiniz sistemimizde kendinize uygun programı seçip eğitime başlamanız yeterlidir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir