campus online ekşi

campus online ekşi , Türkiye’deki 30’dan fazla üniversite ile yapmış olduğu resmi anlaşma ile sertifikalı online eğitimlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluştur. Online eğitim serüveni, Avrupa Birliği projesi ile 2011 yılında hayata geçirildi. Öğrenmeye heves tutmuş her bireye destek olmak amaçlı çıktığımız bu yolda 10 yılı geride bırakarak birçok insanın hayatına ışık olduk. En büyük hedefimiz, bireylere yaşam boyu öğrenme süreçlerinde katkıda bulunmak. Bunun için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni çağ dinamiklerine ayak uyduruyoruz.

Geleceğin Eğitim Platformu

Üniversitelerin ilgili kurumları ile anlaşmalar yaparak profesyonel bağlamda gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim sistemi ile sağlıyoruz. Sizlere, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlanma şansı sunmakla birlikte, kaliteli ve onaylanmış eğitim ile hayat boyu kullanabileceğiniz geçerliliği olan sertifikalı eğitim hizmeti sağlıyoruz. Öğrenme denilen olgunun hayat boyu bitmemesi en büyük tutkumuz. campus online ekşi olarak her zaman yenilenerek sizlerle buluşuyoruz.

Campus Online Katılımcılara Sağladığı Avantajlar

  • Akademisyenler ve sektöründe deneyimli eğitim uzmanları tarafından oluşturulmuş kaliteli içerik ve zengin konularla ders alacaksınız.
  • Yazılımcılarımız sayesinde online eğitime geçerek eğitici ve eğlenceli videolu anlatım.
  • Türkiye’nin prestijli üniversitelerinin hazırlamış olduğu imzalı ve QR kodlu sertifikaların basılıp tarafınıza dilediğiniz adrese ücretsiz teslim edilmesi ve ayrıca PDF dokümanı da verilerek dijital ortamda dilediğiniz gibi kullanma hakkı.
  • 7 – 24 sınırsız erişim imkanı sayesinde günün herhangi bir vaktinde dilediğiniz eğitime katılma imkanı var. Bu sayede yoğun olduğunuz zamanlarda dersleri kaçırmak gibi bir durum olmayacak ve zihniniz bu noktada bize karşı sorumlu hissetmeyecek.
  • Ders alan bireylerin eğitim ve sınav puanlarının raporlaştırılmış hali, sınav sonuçlandığı an kişiye ulaştırılması.
  • Hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında campus online ekşi çağrı merkezimiz üzerinden kullanıcı desteği sağlanarak aklınızda sormak istediğiniz her şeyi rahatlıkla sorabilir ve öğrenme sağlayabilirsiniz.

Campus online ekşi sayesinde dilediğiniz ve kendinizde motivasyon bulduğunuz anda eğitim programlarımıza dahil olabilir ve kendinize meslek edinebilirsiniz. Kültürel anlamda da oldukça gelişim gösterebileceğiniz sistemimizde kendinize uygun programı seçip eğitime başlamanız yeterlidir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir