İbu Eğitim Bilimleri size lisans derece düzeyinde eğitim programı sunmaktadır. Bu fakültenin içinde; Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İngilizce Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği ve Tarih Öğretmenliği programları mevcuttur.  İbu Eğitim Bilimleri akademik kadrosu nitelikli ve uluslararası alanda deneyim kazanmış öğretim görevlilerinden oluşmaktadır.

İster aday öğrenci olun, isterseniz de yüksek aday öğrenci olun, burası tam hayallerinizin üniversitesidir. Öğretim kadromuzun kalitesi, üretken ve ulaşılabilir olması, teşvik edici eğitim programları, destekleyici etkinlikler sayesinde üniversitemiz bünyesine mensup olan öğrencilerimizin öğrenme kalitesi, genel öğrenci performansına ve kişisel gelişimine oldukça katkılıdır. Öğretim kadromuzun çalışma aşkı ve öğrencilere gerçek ve kaliteli eğitim verebilmek adına sarf ettikleri çaba üniversitemiz adına paha biçilemez deneyimler sağlamaktadır.

Hayat IBU’de Başlar, Sende Aramıza Dahil Ol

İbu Eğitim Bilimleri, kültürlü yapıyı benimsemiş, mesleki duyarlılığa sahip, araştıran, eleştirel ve analitik düşünebilen, lider öğretmenler, akademisyenler ve araştırmacılar yetiştirmeyi amaçlamış enstitüdür.  Öğrencilerimizin sağlam temeller üstüne kurulmuş akademik hayatlarına, bilgi ve birikimlerini destekleyecek beceri gerektiren eğitici programlara veya uygulamalı kurslara katılarak teoride öğrendiklerini pratik yolu ile geliştirilmesi hedeflenir. 

Geleceğin nitelikli eğitimcilerin yetiştirmenin yanında ayrıca sürekli bilgi üreten, çözüm geliştiren, lider özelliklere sahip özgüveni yüksek eğitmenler yetiştiren üniversite, mezunları ile onur duyulan bir fakültedir.

Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde Hangi Eğitim Programları Vardır?

İbu Eğitim Bilimleri, bu fakültenin içinde; Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İngilizce Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği ve Tarih Öğretmenliği programları mevcuttur.  Aynı zamanda yüksek lisans ve doktora programları da mevcut olup, bu alanların herhangi birinde öğrenciler uzmanlık kazanabilir.

Üniversitemizin eğitim kalitesi ile Avrupa Birliği Eğitim Standartlarına eş olup, oldukça kaliteli ve titizdir. Her öğrencinin eğitim alma hakkına sahip çıkan Balkan Üniversitesi, devlet üniversitesidir. Türkiye ve dünya geneli birçok vakıf üniversitesinden daha uygun fiyatlı olup yurtdışında okuma imkanı sunmaktadır. Ayrıca tüm eğitim programlarında geçerli %100 eğitim bursu ile öğrenci okulu tamamen ücretsiz okuyabilir. Çok kültürlü bir yapıya sahip olan, geçmişi ve kökenleri ile birçok milletten beslenmiş Balkan bölgesinde eğitim bilimlerinde ana dal yapmak, bireyin geçmişini tanıyıp geleceğine yön vereceği noktada oldukça önemli konumdadır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir