Ibu Hangi Üniversite Uluslararası Balkan Üniversitesinin kısaltması olan Ibu birçok web tabanlı sitelerde bu şekilde kullanılmaktadır. Balkanların merkezi Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yer alan üniversite bir dünya üniversitesi özelliğini taşımaktadır. Marka üniversitelerin gözünü çevirdiği ve son yıllarda oldukça eğitim anlamında yükselişte olan üniversite ülkenin ilk metropol üniversitesidir. Her anlamda öğrenci merkezli olan üniversite öğrenci rahat şartlar altında eğitim görmesi için her imkanı sunmuştur. %100 burs vererek eğitimde başarı sağlayan her öğrenciyi ödüllendirerek destek sağlamaktadır. Aynı zamanda devlet üniversitesi olmasının bir diğer yanı da eğitim ücretlerinin uygun fiyatlı olmasıdır. Böylece yurtdışında diğer üniversitelerde eğitim görmek gibi pahalı değil aksine Türkiye’deki devlet üniversiteleri ile aynı meblağa denk gelmektedir. Böyle bir kıyaslamaya girince tabii ki yurtdışında eğitim görmeyi herkes ister. Okulun öğrenciye sağladığı bir diğer imkan ise YÖK denklik belgesi sayesinde öğrenci ülkesine dönmek istediği zaman okul tanınır olduğu için iş bulma veya okulu konusunda sıkıntı yaşamayacak ve rahatlıkla hayatına devam edecektir. Bu durum Avrupa Birliğindeki ülkeler için de geçerlidir.

Ibu Hangi Üniversite Makedonya’nın En Kaliteli Eğitim Yuvası

Ibu Hangi Üniversite öğrenci merkezli ve hem kaliteli eğitim hem de kültür sanat etkinlikleri konusunda aktif bir faaliyet alanına sahip bir üniversitedir. Eğitim anlamında birçok farklı dalda bilim dalına sahip ve çok sayıda bölüm açarak öğrencinin tercihi doğrultusunda istediği bölüme girmesine hak verilmiştir. Sadece lise diploması ile öğrenci istediği bölüme kayıt yaptırarak hayalindeki mesleğe bir adım atmış sayılır. Ibu Hangi Üniversite öğrenciyi yaşayan, canlı ve dinamik bir üniversite hayatı sunarak gençlik yıllarını dolu dizgin yaşamasına olanak sağlayan üniversitenin etkinlik faaliyetleri de oldukça canlıdır. Hem Üsküp’te hem de üniversitede birçok etkinliğe katılabilir ve kültürel anlamda arkadaşlarınızda sosyalleşebilirsiniz. Yeni yapılan kampüsü ile tam olarak öğrencinin keyifle vakit geçirebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Makedonya’nın eğitim kalite standardı oldukça yüksektir. Yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenci hem masrafsız hem de %100 İngilizce eğitim almak istiyorsa ilk olarak Ibu’ya bakabilir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir