İliria Balkan Üniversitesi, seçkin eğitim anlayışı ile eğitimde mükemmeliyetçilik ilkesinden çıkmadan bireyleri vizyon ve misyon sahibi olacak şekilde yetiştiriyor. Hiç kuşkusuz üniversitenin böyle bir yapı oluşturmasındaki en temel amacı; özgür düşünme yetisi kazanmış bireyler yetiştirmek, dünya görüşünü benimsetmek ve her anlamda nitelikli ve kaliteli bireyler olarak hayatlarını sürdürmelerini sağlamak. Bu açıdan İliria Balkan Üniversitesi, akademik kadrosunu uluslararası alanda deneyim sahibi olmuş eğitim üyelerinden oluşturmuştur. Bu noktada bilgi aktarmak, sektöre aydın, kişisel gelişime açık ve meraklı bireyler yetiştirmek için onları en üst seviyede beslemektedir. Bir üniversitede her zaman en önemli husus daima öğrenci olmalıdır. Üniversitenin öğrenci merkezli olması demek temelde öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerinin karşılanması demektir. Bu ilkeyi en iyi şekilde taşıyan İliria Balkan Üniversitesi, eğitim dünyasının incisi konumuna getirmiştir.

Balkanlarda Eğitim Almak

Bireyler üniversite dünyasında adım attıktan sonra kendilerini çok çeşitli ve renkli dünyada bulurlar. Özellikle bu üniversite İliria Balkan Üniversitesi ise bir noktada sıra dışı bir hayat sizi bekliyor diyebiliriz. Hem yaşam kalitesinin yüksek olduğu bir şehirde olacaksınız hem de iyi bir eğitim alacağınız üniversitede olacaksınız. Ana eğitim programlarının yanında katılabileceğiniz çok sayıda kültürel etkinlikler, bilimsel toplantılar, eğlence şenlikleri, farklı milletlerden arkadaşlar edinme sanşı ve daha nicesi diyebileceğimiz olguları Balkanlarda bulabilirsiniz. Uluslararası alanda akademi ile iç içe olan üniversite, güçlü iletişimi ve bağlantıları sayesinde öğrencilerini yurtdışına eğitime göndererek onların kültür ufkunu geliştirmesini sağlıyor.

Eğitimin ana dili %100 İngilizce olup seçme diller de sunuyor. Böylece bireyler gelecekte nerede hayatlarını kurmak isterse istesinler her zaman ana dil seviyesinde İngilizce öğrendikleri için zorluk yaşamayacaklar. Diğer üniversitelere göre üst düzeyde eğitim vermeyi amaçlayarak, bilginin alt yapısını oluşturmakla kalmıyor üstüne mimarisini de güçlendiriyor. Mesleki yatkınlığını ve ilgi alanlarına göre öğrencilere ek olarak çift ana dal yapma imkanı sağlayarak öğrencinin istediği alanda uzmanlaşması için onu özgür bırakıyor. İyi bir gelecek için iyi bir eğitim almak gerekir, iyi bir eğitim de Balkanlarda alınır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir