İstanbul Bilim Üniversitesi Ekşi 2006 yılında kurulmuş vakıf üniversitesidir. Üniversite, Türk Kardiyoloji Vakfı tarafından kurulmuştur. 30 yıllık geçmişe sahip olan hastane Florence Nightingale Hastanesi’nin mirasçı konumundadır.

Çağdaş, bilimin gösterdiği yolda ilerleyen, ülkesine ve insanlığa hizmeti görev edinmiş bireyler yetiştirmek üniversitenin en temel amaçlarındandır. Üniversitenin benimsediği tüm değerlerin içinde sağlık bakımından en iyi ve kaliteli düzeyde hizmet sunabilmektir. Ulusalda ve uluslararası alanda kendini kanıtlamış akademisyen kadromuz ile verilen eğitimin bilimselliği ve akıcılığı ile sağlık eğitiminde ilklere imza atarak öncü konumuna yükselmiştir.

İstanbul Bilim Üniversitesi öğrencilerinden beklentisi, iletişime açık, iş birliği yapmaya müsait, yenilikçi, yaratıcı ve destekleyici yapıda, farklılık gözetmeden insan kavramına saygılı olmak ve her anlamda mükemmeli oldurmaya çalışmak yönündedir.

Sağlıkta Öncü Olma Yolunda İlerleyen Bir Üniversite

İstanbul Bilim Üniversitesi Türkiye’nin ilk sağlık üniversitedir.

Akademi Bölümleri

Bütün çalışanlar ve öğrenciler var güçleri ile hastaları bir yandan tedavi etmeye çalışır, diğer yandan da hastalıkları yok etmek ve bireyleri korumak için bilimin ışığında teknolojinin yardımları ile mücadele edilir. Her zaman en zoru ve imkansızı başarmak için çabalayan ve asla kalitesinden ödün vermeden hep ileriye bakan İstanbul Bilim Üniversitesi Ekşi hedeflerini gerçekleştirmek için durmaksızın çalışır. 30 yıllık geçmişe sahip olan hastane Florence Nightingale Hastanesi’nin mirasçısı olan Tıp Fakültesi, ülkenin en seçkin tıp fakülteleri arasında yer almaktadır.

Öğrenci Eğitim Programları

Akademi hayatının yanında bir de Erasmus öğrenci değişim programı vardır. Öğrencilerini Avrupa’ya belli bir süre eğitime veya staja yollayarak onların farklı deneyim kazanmalarını sağlar. Böylece öğrenciler hiç bilmedikleri, alışık olmadıkları kültürde, konfor alanı dışında kalarak hayat mücadelesini orada yaşarlar. İstanbul Bilim Üniversitesi Ekşi her zaman öğrencinin nabzını dinamik tutmayı amaçlar. Uluslararası alanda deneyim kazanmış akademisyenlerin sayesinde öğrencilerin de rol model alacakları kişiler bu etapta oldukça önem arz eder.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir