Makedonya Üniversitesi Fiyatları

Makedonya Üniversitesi Fiyatları dünyanın birçok yerine göre oldukça uygun fiyatlı ve avantajlıdır. Bunun yanında Avrupa’nın yaşam pahalılığının yanında oldukça uygun fiyatlı merkezlerden biridir. Özellikle Türk öğrencilerin yoğun bir şekilde tercih ettikleri Makedonya Üniversitesinin imkanları oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Öğrenciler için sağlanan konaklama imkanlarından tutun da yeme – içme, alışveriş merkezleri, yaşam koşullarının uygunluğu ve sosyal hayatın aktifliği vb. detaylar genç bireyler için oldukça çekicidir. Türkiye’de herhangi bir üniversitede alınan eğitimin ve ücretin çok çok daha aşağısında kalan Makedonya Üniversitesi Fiyatları ekonomik seviyeye sahiptir. Türkiye’de vakıf üniversitesine o parayı harcamak yerine aynı paraya yurtdışında eğitim alabilirsiniz.

Üniversitenin öğrenci kabulü sınavsızdır. Lise diploması ile gelip kayıt yaptıran öğrenci üniversite bünyesine dahil olmaya hak kazanır.

Kaliteli Eğitimin Adresi Uygun Koşullardan Geçer

Makedonya Üniversitesi Fiyatları fiyatlarının uygunluğundan bahsetmiştik. Tek avantajı elbette bu değil. Aynı zamanda Türkiye’ye yakın oluşu ve vize istememesi de ülkemiz adına kolaylık ve rahatlık arz etmektedir. böylece öğrencinin ailesi rahatlıkla gelip çocuğunu görebilecek konumdadır. Uçak ile gelindiğinde vizeye ihtiyaç yoktur fakat otobüs veya özel araç ile gelinme sağlandığında Bulgaristan ya da Yunanistan güzergahından geçileceği için gümrüklerde bir sıkıntı yaşamamak adına vize işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir.

Okulun öğrencilere sunduğu imkanlardan bazıları; %100 İngilizce eğitim ve %100 burs hakkıdır. Bu iki konuda da hiçbir şekilde öğrenci ayırt etmeden verilir. Öğrencinin burs kazanması için akademide aldığı puanlarla başarıya ulaşmış olması gerekmektedir.

Makedonya Üniversitesi Öğrenim Ücretleri

Makedonya Üniversitesi Fiyatları ve Bölümleri;

  • Sağlık bilimleri 30.000-33.000 TL
  • Hukuk Fakültesi 25.000 TL
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 22.000TL
  • Mühendislik Fakültesi 25.000 TL
  • Sivil Havacılık Fakültesi / Fiyatı Özel Olarak Görüşülecek
  • Eğitim Fakültesi 22.000TL
  • İletişim Fakültesi 22.000TL
  • Sanat ve Tasarım Fakültesi 22.000TL

Şeklinde fiyatlandırma mevcuttur. Tüm bölümlerde eğitim dili İngilizcedir. Vakıf üniversitelerinden bile daha uygun diyebiliriz. Özellikle bu ücretlerle yurtdışında eğitim almak neredeyse başka ülkede veya başka okulda imkansızdır. Öğrenci için her detay düşünülmüş ve ücretlendirme ona göre yapılmıştır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.