Üsküp Ekşi çok kültürlü yapısı ile kaliteli eğitim veren bir üniversiteyi bünyesinde barındırıyor. Özellikle Türkiye’ye yakın olması, uygun fiyatlı olması ve sınavsız alması ile en çok tercih edilen yurtdışı üniversite şehri olan Üsküp, Türk öğrenciler tarafından rağbet görmektedir. Karma bir yapıda olan üniversite, Avrupa’dan da her yıl yüzlerce öğrenci bünyesine dahil etmektedir. Ayrıca öğrenci değişim programları ile hem üniversiteden Avrupa’ya okumaya giden öğrenciler hem de gelen öğrencilerle çok çeşitli yapısını korumakta aynı zamanda eğitim kalitesini de yenilemektedir.

Üsküp Ekşi kaliteli eğitim çizgisinde ilerlerken dünyanın en ünlü üniversiteleri tarafından fark edilerek 2017 yılında Shangay Üniversiteler tarafından En İyi Üniversite ödülüne layık görülmüştür. Uluslararası alanda çok sayıda başarıya imza atmış üniversitenin eğitim kadrosu da bu denli kaliteli ve vizyon sahibidir.

Yurtdışında okumak denilince ilk akla gelen konu ise maddiyat konusu olsa da Üsküp’te hem eğitim hem de yaşam oldukça kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Sosyal hayatta barınma ve beslenme konusunda zorluk yaşamadan hayatlarını rahat bir şekilde idame ettiren öğrenciler, eğitim anlamında da burs kazanma hakkına sahiptirler.

Üsküp’te Eğitim var Hayat var

Üsküp’te eğitim son nesil teknolojilerle verilmekte ve uluslararası alanda deneyim kazanmış eğitmenler ve akademi personelleri tarafından sağlanmaktadır. Üsküp Ekşi global dünyadaki değişimler hızlı ve anlıktır. Eğitimde bu anı yakalayabilmek oldukça güç olsa da Üsküp üniversiteleri bunu oldukça iyi başarmaktadır. Her öğrencinin akademi anlamında hedefine ulaşması için yardımcı olan üniversite de mezun olduktan sonra bağ kopmuyor aksine daha da güçleniyor. %100 İngilizce olan eğitim dili sayesinde öğrenci mülakatı geçmesi dahilinde hazırlık eğitimine tabi tutulmayarak direkt lisans eğitimine başlamaya hak kazanıyor. Her zaman yenilikçi ve çağdaş eğitim modelini benimseyerek hem üniversitenin hem de öğrencinin dinamiğini elden bırakmıyor. Üsküp Ekşi öğrencileri bilimsel araştırmalara teşvik ediyor ve akademi kadrosu ile çalışma fırsatı sağlıyor. Sadece lise diploması ve kayıt için gerekli belgelere sahip olmanız doğrultusunda uygun fiyatlı ve çok kaliteli bir üniversitede yeni yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir