Yeni Balkan Makedonya’ya baktığımızda eğitimden siyasete, sağlıktan kültür turizmine kadar her şeyi kapsayan metropol bir ülke haline gelmiştir. Son yıllarda özellikle çok ciddi gelişme göstererek her konuda kendini öne çıkarak kendi adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Özellikle eğitim sektöründe uluslararası alanda deneyim sahibi olmuş akademisyenlerin bünyelerine dahil olmasıyla ve sıkı sıkıya inandıkları “en iyi öğrenci en iyi üniversite” anlayışıyla çıktıkları bu yolda 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Yeni Balkan bölgesinin yükselen yüzüdür. Özellikle eğitimde burs anlayışını benimseyerek öğrencilere maddi anlamda kolaylık sağlayarak üniversite hayatını etkilemesine izin vermeyerek öğrenci merkezli olduğunu ilan etmiştir. Eğitimde başarılı olan öğrencilere %100 burs vermektedir. Eğitim dili tamamen İngilizce olan ve 2017 yılında Shangay Üniversiteleri arasında En İyi Üniversite ödülü kazanarak Kuzey Makedonya’nın incisi denmiştir.

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti ve Yeni Balkan eğitim ve bilimi desteklemek için kentte bir olgu kurum haline gelmiş Uluslararası Balkan Üniversitesi, en yetenekli ve başarılı mezunlara yenilenen programı ile %100 burs imkanı tanımıştır. 14 yıldan bugüne toplam 1200’den fazla öğrencinin burs aldığı kayıtlarımıza geçmiştir.

Bugün yüksek niteliğe sahip uluslararası alanda akademi deneyim sahibi olmuş eğitmenlerimiz sayesinde öğrenciler en iyi kurum ve şirketlerde yerlerini almış, arkalarından gelen nesil de aynı şekilde onların izinden ilerlemeye devam etmektedir. Uluslararası Balkan Üniversitesi, modern, kaliteli ve öğrenci merkezli olarak kariyer odaklı sisteminin gerçek uygulayıcısıdır.

Yeni Balkan Dünya’yı Etkisi Altına Aldı

Birçok ülkeden gelen öğrenciler ile eğitimde çeşitliliğe giderek dünya standartlarında kampüs ve eğitim hayatı ile dünyanın eğitim sektörü gözünü Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne dikmiştir. Hayatın her alanında öğrencinin yanında olarak destek olan ve öğrencilere kültürel anlamda kendilerini geliştirme fırsatı olarak hem Erasmus hem de Mevlana öğrenci değişim programlarını bünyesinde barındırarak, öğrencinin kendisini her anlamda tam donanımlı ve kültürel düzeyi yüksek birey haline gelip o şekilde mezun vermek istiyor. Mezun verdikten sonra da iletişimi kesmeyen üniversite, öğrencilerinin hayat boyu yanında yürüyerek ihtiyacı olduklarında her zaman ellerini tutmaya hazırdır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir